Tunceli baskı beton

 • Tunceli baskı beton

  Tunceli baskı beton

  Günümüzde popüler bir yüzey uygulaması olarak tercih edilen ve hayatımızın her alanında kullandığımız baskı beton tekniği yan yana dizilmiş taş görünümü elde etmenizi sağladığı gibi taş zeminlerde oluşan olumsuz koşulların meydana gelmesini de önlüyor. Taşların arasında biten otlar, beton yüzeylerde bitmedikleri için otları temizleme veya otlar nedeni ile taşların yerinden çıkması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmadığınız için ekstra maliyetler için bütçe ayırmak zorunda da kalmıyorsunuz.

  Tunceli baskı beton olarak baskı beton geleceğin zemin kaplaması diyebiliriz. Her zemine uygun olarak tasarlanabilen ve zemin kapladığında tek parça bir görünüm sunan baskı beton son derece estetik bir görünüme sahiptir.  Dökülen betonun üzerine verilen desen ile diğer hazır kaplamaların aksine desende uyumsuzluk gibi durum oluşmaz ve tam uyum sağlar. Uygulanan özel baskı beton tekniğinin ne gibi avantajları olduğundan bahsetmek gerekirse şu şekilde örnek verebiliriz:

  • Desen çeşitliliğinin fazla olması,
  • Özel renk pigmentleri sayesinde geniş renk yelpazesi ve solma yapmama özelliği,
  • Uzun süre kullanılabilir olması,
  • Aşınma ve kırılma yapmayacak şekilde dayanıklı olması,
  • Kaymaz ve kaydırmaz özel tasarlanmış yapısının olması.

  Tunceli baskı beton olarak her yönü ile maksimum kalite hizmet vermekteyiz. Baskı beton kalitesi ve karakteristik özelliği ve yukarıda saydığımız özellikleri nedeni ile en çok tercih edilen zemin kaplama türlerinden biridir. Uzun süre bozulma yaşamadan

  kullanılması sebebi ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü en çok tercih edilen zemin kaplama türlerinden biridir. Baskı beton işlemi bir dizi işlemden oluşur.

  Comments are closed.

Call Now Button
× Whatsapp