KURUMSAL

Hakkımızda

İstanbul Baskı Beton  betonarme yapı elemanları üretimi ve zemin döşeme alanında faaliyet göstermektedir. İstanbul Baskı Beton sektöründe yılların verdiği tecrübemiz ile en kaliteli ve en güvenilir işçiliğiimizi sizlere sunmaya daima hazırız.
Endüstri yapıları, katlı otoparklar, spor salonları, depo ve antrepolar, okullar, pazar yerleri, yaya üst geçitleri, öngerilmeli köprü kirişleri, tekstürlü ve washbeton yüzeyli duvar panelleri gibi prefabrike betonarme yapı elemanlarının üretimi, nakliyesi ve montajı yapılmaktadır.

Birbirinden farklı birçok seçeneği bünyesinde barındıran ve istediğiniz her modele kavuşmanızı sağlayan asıl unsurlar baskı beton kalıpları olmaktadır. Çünkü her mekana göre desenin ana belirleyici unsuru olan bu kalıplar oldukça geniş bir kategoriye sahiptirler. Şayet siz evinizin mimarisine uygun olan baskı beton kalıbını seçtiğinizde ortaya çok hoş görünümlü desenler ve estetik bir ortam çıkacaktır. Doğru baskı beton kalıpları için ise kesinlikle bu işlerden anlayan uzman birisinden yardım almanız sizin için çok faydalı olacaktır. Sizde doğru baskı beton tercihi ile çok hoş görünümlü desenlere kavuşabilir ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.

Tüm bu yüksek kalitedeki içeriği ve hemen her tür renk seçeneğine sahip olması sayesinde, baskı beton malzemeleri her ortama ve mekana rahatlıkla uygun olabilmektedirler. Her tür dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde dizayn edilen baskı beton konseptleri bu yönüyle de kendinden sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca her tür ortamdaki konseptlerinin temizliği de gayet kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Baskı beton kaplama tercih eden her müşteri kesinlikle memnun kalmış ve daha önce yaptırmadığı için büyük pişmanlık duyduğunu belirtmiştir. Kesinlikle her mekana ve her alana kolaylıkla uyum sağlayabilen bu konsept, bulunduğu her mekanda büyük bir fark oluşturacaktır.

Misyonumuz

Sürdürülebilirlik anlayışı ile hareket eden, yüksek motivasyonlu sorumluluk ve çevre bilincine sahip uzman personelimizle, müşterilerimiz için katma değerli ve kaliteli ürünler sunarak uzun vadeli tedarikçi olmak;

İstanbul İnşaat Baskı Beton olarak, sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedef edindik. Sizlere, bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yürüyebileceginiz ortamlar hazırlamayı görevimiz olarak kabullendik. Türkiye’deki en mükemmel baskı beton deneyimini yaşatmak ve kalite ile memnun etmek ve büyük bir iz bırakmak için yola çıktık.

Vizyonumuz

Rekabet ettiğimiz sektörlerde sürekli gelişim sağlayarak lider olmak.

İstanbul Baskı Beton çalışanlarıyla bir bütündür. İlke olarak, yüksek kalite standart imalat ve ekonomik maliyetler gibi üç temel prensibi ilke edinmiştir.

Kalite yönetim anlayışını baskı beton diye yayayarak uygulamada sıfır hatayı hedeflemiştir.

Bu doğrultuda; inşaat sektörünün baskı beton alanındaki müşteri taleplerine cevap vermek, rekabet gücünü arttırarak müşteri ağını önce Türkiye ve Türkiye dışına taşıyarak küreselleşmekte olan dünyada kendi yerini bulmayı hedeflemektedir. İstanbul Baskı Beton, üstün nitelikli insan kaynağının, sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği; en beğenilen, en gözde baskı beton şirketidir.

× Whatsapp
Call Now Button