Tuzla Baskı Beton

 • Tuzla Baskı Beton

  Tuzla Baskı Beton

  Son dönemlerde meydanlarda, caddelerde ve parklarda yaygın olarak gördüğünüz baskı beton yöntemi yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Profesyonel bir ekip tarafından uygulandığında uzun ömürlü ve kalıcı olan bu yöntem ile dilediğiniz her alanda baskılı beton uygulaması yapabiliyorsunuz. Kullanılan beton türüne göre mukavemet özelliğine sahip olan baskı beton sisteminde mukavemeti yüksek beton kullanarak en sert darbelere karşı dayanıklı zeminler elde edebiliyorsunuz. Zemin baskı beton tekniğinde onlarca farklı desene sahip olduğunuz için dilediğiniz seçebiliyor veya hayal ettiğiniz tasarımı kalıp haline getirerek kullanabiliyorsunuz. Ekonomik zemin uygulaması olarak hayatımıza giren bu sistem ile her zemine baskı beton yapabiliyor, uzun ömürlü zeminlere sahip olabiliyorsunuz.

  Tuzla Profesyonel Hizmet

  Tuzla Baskı Beton sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Farklı birçok ilde özel çalışmalar yapmak ve profesyonel yaklaşımları neticesinde her bir işi zamanında ve gerektiği gibi teslim etmektedir.

  Sizlerde her türlü baskı beton talepleriniz için firmaya ait olan web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde verilen tüm hizmetlerden ve çalışma prensiplerinden detaylı olarak bahsedilmektedir. istanbulbaskibeton.com adresi direk iletişim için kullanabileceğiniz adrestir.

  Tuzla Baskı Beton  sunmuş olduğu profesyonel ve kaliteli ürünlere karşılık olarak piyasada yer alan en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça önemlidir ve bunu en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunarak elde etmektedir.

  Tuzla baskı beton; Günümüzde popüler bir yüzey uygulaması olarak tercih edilen ve hayatımızın her alanında kullandığımız baskı beton tekniği yan yana dizilmiş taş görünümü elde etmenizi sağladığı gibi taş zeminlerde oluşan olumsuz koşulların meydana gelmesini de önlüyor. Taşların arasında biten otlar, beton yüzeylerde bitmedikleri için otları temizleme veya otlar nedeni ile taşların yerinden çıkması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmadığınız için ekstra maliyetler için bütçe ayırmak zorunda da kalmıyorsunuz.

  Tuzla Baskı Beton Kullanım Alanları

  Pratik ve ekonomik bir teknik olan baskı beton uygulamaları günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Yatay, düşey yüzeylerde ve tavanlarda kolayca uygulanabilen bir yöntem olduğu için tercih edilen baskı beton tekniği kullanım alanları şu şekildedir.

  • Kamuya açık olan park ve bahçe peyzajlarında yürüyüş yollarında, oturum alanlarında
  • Cafelerde, barlarda, restoranlarda, yatay ve dikey yüzey uygulaması olarak,
  • Otopark zeminlerinde, alış veriş merkezlerinde, mağazalarda,
  • Peyzaj uygulaması yapılan tüm açık alanlarda,
  • Kaldırımlarda, caddelerde, sokaklarda, yürüyüş yollarından otomobil yollarında,
  • Tarihi ve turistik alanlarda, ören yerlerinde yapılan yürüyüş yollarında,
  • Okullarda, okul bahçelerinde, eğitim kurumlarında,
  • Hastanelerde, sağlık kurumlarında, sağlık ile ilgili yaşam alanlarında,
  • Havuz çevresi düzenlemelerinde, otel girişlerinde, otel peyzaj düzenlemelerinde, otel zeminlerinde,
  • Duvarlarda, tavanlarda, teras dubarlarında ve zeminlerinde, balkon zeminlerinde, iç mekan uygulamalarında,

  Uygulanan baskı beton tekniği ile birbirinden modern ve şık yüzeyler elde edebiliyorsunuz. Uygulama maliyeti çok düşük olduğundan ve çok ekonomik bir yöntem olduğundan tercih edilen bu teknik ile harika yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button