Konya Baskı Beton

 • Konya Baskı Beton

  Konya Baskı Beton

  Konya Baskı Beton

  Akılınıza gelebilecek hemen her mekânda rahatlıkla uygulanabilecek zemin kaplama sisteminin genel adına baskı beton denilmektedir. Yıllardır halkımıza en kaliteli hizmeti sunan Konya baskı beton firmamız, halkımızdan aldığı güvenle hizmetlerine son sürat devam etmektedir. Hemen her renk ve desende uygulanabilme özelliğine sahip bu sitem ile her mekân güzelleşmektedir. Tamamen çevresi ile uyumlu olarak uygulanabilen bu sistem sayesinde seyri doyumsuz görünümler elde edilmektedir.

  Her mekânın ihtiyacına cevap verebilecek özelliğe sahip olabilen bu yapılar ile sizde mükemmel bir zemine kavuşacaksınız. Günümüz teknolojisi ve çalışan ekibimizin profesyonelliği sayesinde son derece dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz baskı beton uygulama sistemlerimiz çok uzun ömürlü olup, kesinlikle hiçbir sorun çıkarmamaktadır. İşte aslında birçok kişinin merak edip de cevabını bilmediği baskı beton nedir sorusunun cevabı yukarıda yazdıklarımız olmaktadır. Yani baskı beton, kesinlikle eşsiz görünüme sahip ve çok uzun ömürlü zemin kaplama sistemlerinin adıdır.

  Tamamen kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunan firmamızla sizde kalitenin farkını yaşayacaksınız. Yaptığımız her işi garantili olarak yapıyor ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyoruz. Sizi memnun etmediğimiz hiçbir işten tek kuruş para istemiyoruz. Çünkü bizim amacımız basit ve kalitesiz iş yapmak değil, tamamen profesyonel ve mükemmel bir iş çıkarmak olmaktadır. Firmamızın en çok tercih edilme sebebi de bu anlayışı olmaktadır. Sadece bulunduğumuz ilden değil, aynı zamanda çevre illerden de iş almaktayız.

  Baskı beton uygulamalarının en beğenilen yanlarından biride adeta taşların elle döşenmiş gibi duruyor görüntüsü oluşturmasıdır. Konya baskı beton uygulama size istediğiniz model ve renkte seçim yapabilme imkânı sunmaktadır. Böylece tamamen kendinize özgü ve mekânın çevresiyle uyumlu görüntüler oluşturabilmektesiniz. Böylece mekânınıza ister antik bir hava isterseniz de modern bir hava katabilirsiniz. Tüm bu sınırsız sayıdaki seçeneğin ve güzelliğinin yanında uygulama süresi de oldukça kısa sürmektedir. Böylece baskı beton ile zemin kaplaması yaptırdığınız alanları çok kısa süre içerisinde kullanabilmektesiniz.

  Tamamen profesyonel olarak hizmet veren ekibimizin yapacağı başarılı çalışma neticesinde uygulama yapılan zemininizi çok uzun yıllar kullanabileceksiniz. Çünkü firmamızın kullandığı malzemelerin her biri çok kaliteli olup, hemen her tür hava koşuluna karşı durumunu muhafaza edebilmektedir. Böylece uzun yıllar kullansanız bile sanki yeni yapılmış gibi canlılığını korumayı sürdürecektir. Konya baskı beton firmamızın baskı beton uygulamalarında her daim tercih edilmesini sağlayan özelliği de kullandığı malzemelerin kalitesi ve profesyonel işçiliği olmaktadır.

  Sınırsız sayıdaki renk pigmenti seçeneği sayesinde baskı beton konya uygulama hemen her ortama ayak uydurmaktadır. Hem ekonomik olması, hem dayanıklı hem de çok uzun yıllar sorunsuz hizmet sunması kendisinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu zaman kadar baskı beton uygulaması yaptığımız bütün müşterilerimiz memnun kalmıştır. Çünkü uygulaması kolay, ekonomik, uzun ömürlü ve temizliği bu kadar kolay olan başka bir uygulama olmamaktadır.

  Konya Baskı Beton Uygulama Alanları Nerelerdir?

  Sunduğu özellikler sayesinde gerçekten birçok uygulama alanına sahip olmaktadır. Aklınıza gelebilecek hemen her mekâna rahatlıkla uygulanabilen bir sistem olmaktadır. Konya baskı beton uygulama alanları arasında; evinizdeki mutfaklar, balkonlar, koridorlar, teraslar ve banyolar yer almaktadır. Bunların haricinde yine bahçe duvarlarınız, havuz kenarlarınız ve içi, garajınızın içi, bahçe yürüyüş yollarınız ve evinizin önü gibi alanlara uygulanmaktadır.

  Tabi uygulama alanları sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır özellikle son dönemlerde birçok kurum bizimle iş yapmaktadır. Bunların başında belediyeler gelmektedir. Parklar, kaldırımlar süs havuzları, belediye binalarının içi ve dışı için uygulama yapmaktayız. Yine kamu binaları hastaneler, okullar ve AVM gibi alanlarda bizim uygulama alanlarımıza girmektedir.

  Konya Baskı Beton Nasıl Yapılır?

  Son dönemin en popüler zemin uygulamalarından olan Konya baskı beton nasıl yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Firma olarak birçok aşamadan meydana gelen bu uygulamanın her bir aşamasında profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız. Çünkü aşamalarda yapılacak bazı hatalar telafisi çok zor sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Firma olarak ilk önce müşterilerimizle yapacağımız uygulama için bir sözleşme imzalamaktayız. Biz buna şeffaflık sözleşmesi de diyoruz. Çünkü bu sözleşmede uygulama sırasında yapacağımız hemen her şey yer almaktadır.

  Uygulamanın ne kadar süreceği, maliyetinin ne kadar olacağı, ödeme planı, seçilen desen ve renkler gibi hemen her detay sözleşmede yer almaktadır. Yapılan bu sözleşmenin bir nüshası müşteriye verilirken bir nüshası da firmamızda kalmaktadır. Böylece her iki tarafta iş sonunda neyin nasıl olacağını kabullenmiş olmaktadır. Duvar baskı beton sözleşme metni sayesinde hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamayı amaçlıyoruz.

  Artık sözleşme aşaması tamamlandıktan sonra saha çalışma ekibimiz iş başı yapabilecektir. Baskı beton uygulamaları için ilk yapılması gereken zemin temizlik çalışmaları olmaktadır. Profesyonel ekibimiz zemindeki çim, ot, kaya, taş, çalı gibi hemen her tür olumsuz yapıları temizlemektedir. İhtiyaç duyulduğu takdirde zeminin sorunsuz olması için 4 inçlik granül dolgu da kullanmaktadırlar. Böylece zemin baskı beton yapılabilecek bir hale kavuşturulur. Zeminin düzgünlüğü ve uygunluğu en önemli noktalardan bir tanesidir.

  En önemli aşamalardan birisi olan zemin kısmı halledildikten sonra artık diğer aşamalara geçilebilmektedir. Bir sonraki aşama olan formların ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi de çok önemli olan aşamalardan birisidir. Kısaca Konya baskı beton uygulaması profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde hüsran yaşayabilirsiniz. Formların zemine ahşap ya da metal kazıklarla tutturulması olmaktadır. Bu aşamada drenaj sıcaklığının tutturulabilmesi için çok dikkatli olunmalıdır. Formların yerleştirilmesinden sonra artık harcımızı hazırlamaya geçebiliriz.

  Profesyonel ekibimiz harcın hazırlık aşamasına oldukça dikkat etmekte ve en kaliteli betonu elde etmek için özel oranlar kullanmaktadır. Elde edilen bu kaliteli betonun donmaması için, harcımız beton mikserimizde döner vaziyette tutulmaktadır. Artık her şey hazır olduktan sonra betonun dökülme aşamasına geçebiliriz. Çok büyük bir dikkat ve hassasiyet gerektiren bu aşamada betonun zeminin bütün yüzeyine eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Zemin baskı beton yerleştirme ekibi, yüzeyde hiçbir boşluk ve hava kabarcığı bırakmadan eşit dağılımlı bir zemin oluşturur.

  Betonun dökülmesinden sonra halk arasında şaplama olarak bilinen erken bitirme aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada beton yüzdürülür ve üstünde tasfiye işlemi başlar. Buradaki asıl amaç tamamen pürüzsüz ve mükemmel bir beton yüzeyi elde etmek olmaktadır. Bu işlemin tamamlanmasının ardından artık taşlama denilen baskı beton desenlerinin oluşturulacağı aşamaya geçilmektedir. Bu aşamada müşterilerin seçmiş olduğu desenlere ve renkler zemine profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Artık baskı beton uygulamamıza süpürge bitirme işlemi uygulanabilir.

  Son olarak yapmamız gereken tek bir işlem kalmış olmaktadır. Bu işlemde Konya baskı beton kürleme olarak bilinmektedir. Kür adı verilen ve tamamen sızdırmazlık özelliğe sahip kimyasal karışım ile baskı beton uygulama yüzeyi son halini almaktadır. Yüzeydeki çatlakları ve her tür pürüzü kapatan bu karışım, zemin yüzeyini her tür kimyasala karşı çok daha dayanıklı kılmaktadır. Bunun haricinde yine güneşin etkilerine karşıda renklerin canlılığını muhafaza etmesini sağlamaktadır. Sizde baskı beton uygulaması için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Baskı Beton

  Zemin Baskı Beton

  Duvar Baskı Beton

  Baskı Beton Rampaları

  Baskı Sıva Betonları
  Süpürgeli Baskı Beton

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button