İzmir Baskı Beton

 • İzmir Baskı Beton

  İzmir Baskı Beton

  İzmir Baskı beton uygulamalarının günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan olmasında uygulama kolaylığı, ekonomikliği ve uzun ömürlü olması etkilidir. İzmir baskı beton ekibi olarak uzun yıllardır bu işi yapmaktayız ve gerçekten de yaptığımız iş hemen her tür övgüyü sonuna kadar hak etmektedir. Çünkü yapılan uygulamalar hem çevreyle uyum içerisinde olmakta hem de çok uzun ömürlü olmaktadır. Böylece ikide bir zemin ya da duvar kaplama işleriyle uğraşmamaktasınız.

  Yapmış olduğumuz bütün işleri garantili olarak yapıyoruz ve hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmıyoruz. Baskı beton uygulamaları türlerinden birçok özelliği sayesinde açık ara farkla ayrılmaktadır. Birlikte çalıştığımız ekibin tamamı profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Bu uygulamayı zaten kesinlikle bilmeyen kişilere yaptırmayınız. Çünkü uygulamanın uzun ömürlü olmasında en etkili olan etken, uygulamanın aşamalarının doğru yapılmasıdır. Aşamalardan herhangi birinde yapılacak hata bazen tüm çalışmayı işlevsiz ve kalitesiz bir hale getirebilmektedir.

  İzmir baskı beton ekibimiz bu noktada tamamen işini bilen kişilerden oluşmaktadır. Yapacağımız işin her bir aşamasını o alanda uzman kişiler gerçekleştirmektedir. Yaptığımız işe garanti verebilmemizdeki en büyük etkende profesyonel bir çalışma yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Biz işimizi severek ve ciddiye alarak yapıyoruz. Bu yüzden yaptığımız işe de sonuna kadar güveniyoruz. Yaptığımız işin kalitesinden dolayı sadece İzmir’den değil birçok çevre illerden de iş teklifi alıyor ve yapıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde bu işi yapan firmalar arasında en çok tercih edilen bir firma olmaktayız.

  Baskı Beton Hakkında Bilgi

  İstanbul Baskı Beton firması betonarme ve zemin döşeme alanında uzman bir ekibe sahiptir. İstanbul da baskı beton alanında uzun yıllardır hizmet veren firma ilk tercihlerin arasında. Endüstri yapılarında, katlı otoparklar, spor salonları, kaldırımlar gibi birçok alanda faaliyet ağı vardır. Birbirinden farklı seçeneği bünyesinde bulunduran firma sizlere farklı seçenekler sunabilir.

  İstanbul baskı beton firması doğru baskı kalıpları kullanarak size titiz bir iş çıkartır. Doğru baskı oldukça önem taşır bu sayede göze hoş gelen estetik duruşuyla uzun yıllar kullanım sağlarsınız. Yüksek kalitede olan içeriği ve hemen her tür renk skalasına sahip bir katalog sunulmaktadır. Ayrıca yapılan işlerin hangi alanda olursa olsun temizliği kolayca gerçekleşir.

  Model Kataloğu

  Baskı beton modelleri şantiyede kalıpların içerisinde hazırlanır. Özellikle desenliler çok tercih edilerek baskı beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olan bir malzemedir. En önemli özelliği tek tek döşenmiş gibi görünen baskı teknoloji özelliğine sahip olmasıdır. Desenli baskı modelleri birçok renk için uygulanabilir ve kullanılabilir. Size kayma yapmaz, çökmez, leke tutmaz ve en önemlisi güneş ışığına karşı renk atmaz.

  Desenli baskı betonlar geleneksel detaylar ile size birbirinden farklı çeşit ile sunulur. Ayrıca ürünler %90 doğal yapı malzemesi kullanılarak üretim faaliyetine geçer. Ayrıca bir diğer avantajı da tek tek döşeme olmadığı için zamanla aralarında ot çıkmaz ve size zorluk çıkarmaz. Uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

  İzmir Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

  İzmir Baskı Beton

  İzmir Baskı Beton

  Uygulaması kolay fakat kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken baskı betonun birçok uygulanma alanı bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek hemen her tür zemine ve duvara uygulama yapılabilmektedir. İzmir baskı beton uygulama alanları arasında mutfak, banyo, koridor, balkon, teras, garaj, bahçe duvarı, havuzlar ve kaldırımlar yer almaktadır. Bunların haricinde yine kamu binalarında, hastanelerde ve daha birçok alanda uygulama imkanı bulunmaktadır.

  Özellikle dayanıklılığı, uzun ömürlü ve ekonomik olması bu uygulamayı en cazip kılan yanları olmaktadır. Bu özelliklerinin yanında yine birçok farklı deseni ve renginin olması tercih edilme sebepleri arasında olmasını sağlamaktadır. Firma olarak baskı beton uygulamalarını nasıl gerçekleştirdiğimizi şimdi sizlere aşama aşama anlatacağız.

  Eğer baskı beton uygulaması yaptırmaya karar verdiyseniz, bu aşamada biz müşterilerimizle hemen her tür detayı konuşuruz. Sonrasında üzerinde uzlaşılan hemen her detayı bir anlaşma metnine dökeriz. İzmir baskı beton anlaşma sayesinde bütün detaylar şeffaf bir şekilde yazıya dökülür ve her iki tarafa da imzalı nüshalarından teslim edilir. Böylece biz müşterimizle ne anlaşmışsak aynı şekilde teslim edeceğimizi söz vermiş oluruz. Yani kesinlikle firmamızla anlaşılan uygulamanın dışında farklı bir durum meydana gelmemektedir.

  Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden yaptığımız her işi garantili ve şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Anlaşma metninde yapılacak işin her bir aşaması ve uygulama alanı büyüklüğüne göre tutacağı fiyat dahi belirtilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz birçok firmada yaşanan, sonradan fiyat değişme sürprizleri ile karşılaşmamaktadırlar. Biz yine bu anlaşma metninde hemen her tür uygulama içeriğini ve ödeme planını yazıya dökmüş oluyoruz. Bunların haricinde yine baskı beton uygulamasının bakımı ile ilgili hemen her tür bilgi bu anlaşma içerisinde yer almaktadır.

  Saha Çalışma Aşaması

  Anlaşma aşamasının gerçekleşmesinden sonra artık saha ekibimiz işe başlamaktadır. İzmir baskı beton saha çalışması ekibimiz ilk olarak uygulama yapılacak zeminin etüt çalışmalarını halletmektedir. Çünkü baskı beton uygulamaları için iyi bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Zeminde bulunan çakıl, taş, toprak, ot, çalı gibi her tür olumsuz etkenler temizlenmektedir. Eğer hala zemin istenilen seviyeye gelmezse, gerekli görülen yerlere 4 inçlik granül taşlarla dolgu yapılmaktadır. Zemin baskı beton düzgün olması drenaj sıcaklığının yakalanması içinde çok önemli olmaktadır.

  Bu aşamada artık her tür zemin çalışmalarının tamamlanmasından sonra formların ayarlanması yapılmaktadır. Beton kalıplar ahşap ya da metal kazıklar yardımıyla zemine oldukça sağlam olacak şekilde sabitlenmektedirler. Bu aşama kesinlikle uzmanlık gerektiren bir aşama olup, formların çok iyi ayarlanması beton dökme işlemi sonrasında kolayca çıkmasını sağlamaktadır. İyi ayarlanmış formların kenar ve köşeleri düzgün olacağı için drenaj sıcaklığının yakalanması daha kolay olacaktır.

  Yerleştirme Aşaması

  Artık alt tabaka hazırlanmış. Formlar uygun hale getirilmiştir. İzmir baskı beton yerleştirme işlemini yapacak olan ekibimiz kaliteli ve sağlam bir harç hazırlamak için hazırlıklara başlayabilecektir. Bu aşama en önemli aşamalardan birisi olmaktadır. Çünkü baskı beton uygulama kısmının ana etkenlerinden biriside kaliteli bir harcın hazırlanması olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle bizim gibi profesyonel ekiplerle çalışan bir firmayı tercih etmeniz her açıdan yararınıza olacaktır. Uzman ekibimiz baskı betonunun donmaması için harcı beton mikserinde sürekli döner vaziyette hazırlamaktadır.

  Hazır hale gelen harç uzman ekiplerimizce dikkatli bir şekilde uygulama alanına dökülür. Bu kısım çok önemli olup, betonun zeminin her yerine eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Aynı zamanda beton yüzeyinde hiçbir kabarcık kalmamasına da çok dikkat edilmektedir.

  Şaplama aşaması olarak da bilinen bu aşamada İzmir baskı beton erken bitirme ekibi bir metal ya da tahta parçası yardımıyla yüzdürülme işlemi gerçekleştirilmektedir. Beton üzerinde bir yandan tasfiye işlemi yapılırken bir yandan da şaplama işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamada tamamen pürüzsüz mükemmel bir yüzey oluşturulmaya çalışılmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu aşamada şamandıra adı da verilen özel malalar yardımıyla zeminin yüzeyini pürüzsüz bir hale getirmektedirler.

  Taşlama aşamasında artık yüzey kısmı sertleşen betona süpürge ya da çelik malalama işlemi yapılmaktadır. Alanında uzman ekibimiz bu aşamada diz kapakları üzerinde patinaj çekmek suretiyle çelik malalama işlemini gerçekleştirmektedir. İzmir baskı beton taşlama esnasında yüzeyde son bir kat oluşturmak için çelik malalama yapmaktadır.

  Müşterilerimizce seçilen baskı modelleri ve renkleri u aşamada uygulanmaktadır. Bu aşamadan sonra yapılan tercihlerde geriye dönüş çok zor olacaktır. Şayet seçmiş olduğunuz deseni değiştirmeyi düşünecek olursanız kesinlikle bu aşamadan önce bunu belirtmeniz gerekmektedir.

  Tamamlandı ve Sertleştirme Aşamaları

  Artık yavaş yavaş baskı beton uygulamamızda sona doğru gelmekteyiz. Baskı beton uygulama aşamasını en kolay tamamlama yöntemi süpürge bitirme yöntemi olmaktadır. Bu aşamada beton yüzeye özel bir süpürge çekilir ve kaba dokulu bir yüzey oluşturulur. Tamamlandı aşamasının arkasından gelen sertleştirme aşaması ise artık son aşamamız olmaktadır. Bütün işlemleri tamamlanan baskı beton uygulamamız artık dinlenmeye ve sertleşmeye bırakılabilir. Son olarak bu aşamada zeminimize kürleme adı verilen kimyasal bir karışım uygulanacaktır.

  Tamamen sızdırmaz bir özelliğe sahip olan kür bileşiği İzmir baskı beton kürleme ekibimizce profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Bu karışım sayesinde zeminin yüzeyindeki hemen her tür oluşan çatlaklar ve pürüzler kapatılır. Bu karışım sayesinde artık baskı beton yüzeyi mükemmel bir muhafaza altına alınmış olur ve uzun yıllar renk canlılığını muhafaza eder. Bu bileşik sayesinde baskı beton zemin kaplama her tür olumsuz koşullardan etkilenmeden uzun yıllar size hizmet edecektir.

  Baskı Beton

  Zemin Baskı Beton

  Duvar Baskı Beton

  Baskı Beton Rampaları

  Baskı Sıva Betonları
  Süpürgeli Baskı Beton

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button