Hakkari Baskı Beton

 • Hakkari Baskı Beton

  Hakkari Baskı Beton

  Son dönemlerde meydanlarda, caddelerde ve parklarda yaygın olarak gördüğünüz baskı beton yöntemi yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Profesyonel bir ekip tarafından uygulandığında uzun ömürlü ve kalıcı olan bu yöntem ile dilediğiniz her alanda baskılı beton uygulaması yapabiliyorsunuz. Kullanılan beton türüne göre mukavemet özelliğine sahip olan baskı beton sisteminde mukavemeti yüksek beton kullanarak en sert darbelere karşı dayanıklı zeminler elde edebiliyorsunuz. Zemin baskı beton tekniğinde onlarca farklı desene sahip olduğunuz için dilediğiniz seçebiliyor veya hayal ettiğiniz tasarımı kalıp haline getirerek kullanabiliyorsunuz. Ekonomik zemin uygulaması olarak hayatımıza giren bu sistem ile her zemine baskı beton yapabiliyor, uzun ömürlü zeminlere sahip olabiliyorsunuz.

  Profesyonel Hizmet

  Orhan Baskı Beton firması sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Farklı birçok ilde özel çalışmalar yapmak ve profesyonel yaklaşımları neticesinde her bir işi zamanında ve gerektiği gibi teslim etmektedir.

  Sizlerde her türlü baskı beton talepleriniz için firmaya ait olan web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde verilen tüm hizmetlerden ve çalışma prensiplerinden detaylı olarak bahsedilmektedir. istanbulbaskibeton.com adresi direk iletişim için kullanabileceğiniz adrestir.

  Orhan Baskı Beton firması sunmuş olduğu profesyonel ve kaliteli ürünlere karşılık olarak piyasada yer alan en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça önemlidir ve bunu en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunarak elde etmektedir.

  Hakkari baskı beton; Günümüzde popüler bir yüzey uygulaması olarak tercih edilen ve hayatımızın her alanında kullandığımız baskı beton tekniği yan yana dizilmiş taş görünümü elde etmenizi sağladığı gibi taş zeminlerde oluşan olumsuz koşulların meydana gelmesini de önlüyor. Taşların arasında biten otlar, beton yüzeylerde bitmedikleri için otları temizleme veya otlar nedeni ile taşların yerinden çıkması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmadığınız için ekstra maliyetler için bütçe ayırmak zorunda da kalmıyorsunuz.

  Baskı Beton Özellikleri

  Taze beton uygulaması ile elde edilen beton yüzeyler için sizlere sunulan onlarca farklı desen içinden seçeceğiniz desenlerin uygulanması ile elde edeceğiniz estetik yüzeyler ile yaşam konforunuzu artırabilirsiniz. Evinizde uygulayacağınız beton yüzeyler aynı zamanda dekorasyonunuzun daha zarif olması için size avantaj sağlayacaktır.

  Katkı maddesi kullanılarak ekstra sertleştirme işlemi yapıldığı için çok uzun yıllar kullanılan ve herhangi bir şekilde zarar görmeyen baskı beton uygulamaları yüksek mukavemeti ve dayanıklılığı ile yüksek basınçlara da dayanım gösterir.

  Ekstra sertleştirme işlemi uygulandığı için yüzeylerde kırılmalar, çökmeler ve aşınmalar meydana gelmediği gibi yüzey desenlerinde de bozulmalar meydana gelmez. Sert yüzeylere sahip olan baskı beton uygulamaları tozuma ve korozyon gibi olumsuz durumlar oluşturmadıkları için her zaman temiz yüzeylere sahip olursunuz.

  Çok sayıda desen kalıbının sizlere sunulduğu bu teknik hem uygulaması kolay hem de kısa süren bir teknik olduğu için evinizde, iş yerinizde onarım ve tadilat için uzun süreler ayırmanız gerekmiyor. Kıs aşure de hayal ettiğiniz şık yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.

  Farklı renkler kullanılarak uygulanabilen bir teknik olan baskı beton tekniğinde renkli beton yüzeylere sahip olabildiğiniz için dekorasyonunuz ile uyumlu renkte desenlere tercih edebiliyorsunuz.

  Hakkari Baskı Beton Kullanım Alanları

  Pratik ve ekonomik bir teknik olan baskı beton uygulamaları günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Yatay, düşey yüzeylerde ve tavanlarda kolayca uygulanabilen bir yöntem olduğu için tercih edilen baskı beton tekniği kullanım alanları şu şekildedir.

  • Kamuya açık olan park ve bahçe peyzajlarında yürüyüş yollarında, oturum alanlarında
  • Cafelerde, barlarda, restoranlarda, yatay ve dikey yüzey uygulaması olarak,
  • Otopark zeminlerinde, alış veriş merkezlerinde, mağazalarda,
  • Peyzaj uygulaması yapılan tüm açık alanlarda,
  • Kaldırımlarda, caddelerde, sokaklarda, yürüyüş yollarından otomobil yollarında,
  • Tarihi ve turistik alanlarda, ören yerlerinde yapılan yürüyüş yollarında,
  • Okullarda, okul bahçelerinde, eğitim kurumlarında,
  • Hastanelerde, sağlık kurumlarında, sağlık ile ilgili yaşam alanlarında,
  • Havuz çevresi düzenlemelerinde, otel girişlerinde, otel peyzaj düzenlemelerinde, otel zeminlerinde,
  • Duvarlarda, tavanlarda, teras dubarlarında ve zeminlerinde, balkon zeminlerinde, iç mekan uygulamalarında,

  Uygulanan baskı beton tekniği ile birbirinden modern ve şık yüzeyler elde edebiliyorsunuz. Uygulama maliyeti çok düşük olduğundan ve çok ekonomik bir yöntem olduğundan tercih edilen bu teknik ile harika yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.

  Hakkari Baskı Beton Tekniğinin Sağladığı Avantajları

  Yüksek mukavemetli C 40 beton kullanılarak uygulanan bu teknik ile dayanıklı zeminlere sahip olabilirsiniz. Dayanıklı ve mukavemeti yüksek olduğu için kırılmalar ve çökmeler meydana gelmeyeceği için çok uzun yıllar estetik yüzeylerini koruyan zeminlere sahip olabiliyorsunuz.
  Kaliteli betonlar kullanıldığı için, yüzey sertleştiriciler ile ekstra sertli kazandırıldığı için ve cilama işlemleri ile yüzey koruma imkanı sağlandığı için kalıcı kir ve leke tutmayan ,yüzeyler kısa süre de kolay bir şekilde temizlenmektedir.
  Açık alan yüzeylerinde kullanılan baskı beton tekniği dış ortam hava etkilerinden zarar görmez, aşırı yağışlardan, sıcak ve soğuk değişimlerinden etkilenmeyen baskı beton yüzeyleri ile çok uzun yıllar zarif yüzeylere sahip oluyorsunuz.
  Kısa süre de uygulandıkları için onarım ve tadilat için evinizde, iş yerinizde veya uygulama alanlarında uzun süreler tadilat kalıntıları ile uğraşmıyorsunuz.
  İstediğiniz zaman cilalayabildiğiniz, istediğiniz zaman cilalayabildiğiniz ve yüzey parlaklığını artırabildiğiniz bir teknik olan baskı beton uygulaması ile her zaman parlak yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.
  Şık ve zarif yüzeylere sahip olmak için tercih edeceğiniz bu yöntem ile çok uzun yıllar hayal ettiğiniz yüzeylere sahip olabilirsiniz.

  Baskı Beton Fiyatları

  Yaptırılması düşünülen baskı beton ile ilgili kararı etkileyen önemli faktörlerden birisi de fiyat noktasıdır. Yaptırılacak olan işlemin büyük bir maliyet içerisinde olması bazı durumlarda ekonomik anlamda zorluklara sebebiyet vermektedir. Müşterilerin birçoğu baskı beton firmaları ile detaylı görüşmelerin sağlanması ile birlikte alınan fiyat teklifleri ile birlikte karar vermektedir. Firmalar çeşitli kampanyalar dahilinde farklı fiyatlar müşterilere teklif etmektedir.
  Fiyat noktasına etki eden faktörler;

  Baskı beton da kullanılan ürün kalitesi; Baskı beton işlemini etkileyen en önemli fiyat kriteri kullanılmakta olan ürünün kalitesidir. Kullanılan ürünün kaliteli olması durumunda ödenecek olan ücret artmaktadır.
  Baskı Beton işlemi sırasında alınan hizmetin kalitesi; Alınacak olan hizmetin ne çerçevede kaliteli olduğunun da fiyatlandırmaya katkısı bulunmaktadır. Piyasada yapmış olduğu işler ile her hangi bir sıkıntı yaşamamış olan firmalar hizmet kalitesine güvenerek fiyat noktasında daha katı bir politika izlemektedir.

  Her ne kadar da kaliteli bir firmanın ücretinin daha yüksek olduğu gerçeği bulunsa da bazı özel durumlarda bu konu farklılık göstermektedir. Firmalar zaman zaman uygun kampanyalar düzenleyerek kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bu gibi durumlarda kalite çok uygun fiyatlara sağlana bilmektedir.

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button