Giresun Baskı Beton

 • Giresun Baskı Beton

  Giresun Baskı Beton

  Giresun Baskı Beton

  Baskı Sıva;

  Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Güncel teknolojiler ile farklı ve güzel sonuçları artık her alanda alıyoruz. Daha özel araçlara biniyor, daha temiz yolları kullanıyor, daha konforlu evlerde ve ofislerde yaşıyoruz. Bu ideal sistemler sayesinde sizler de harika sonuçları en ideal seçimler ile gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel sistemlerden farklı olarak karşımıza çıkan bu özel sistemler, yenilikçi yapıları ile harika ve özgün tasarımları da sizlere sunuyor. Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Bu şekilde daha uzun süre, güzel ve dayanıklı bir kaplama sistemi kullanıyorsunuz. Kalıplar ile şekil verilen bu özel modeller, gerçek bir taş duvar izlenimini verdiği için oldukça harika sonuçları alabileceğiniz sistemler olarak karşımıza çıkıyorlar. Sizler de bu etkileyici ve farklı işlerim sayesinde daha şık, modern ve sağlam bir duvar kullanımına sahip olabilirsiniz. Son moda olan bu uygulamalar aynı şekilde dikkat çekicidirler. Özel duvar baskı sıva fiyatları konusunda bilgi almak için sizler de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Daha farklı ve özel bir sonucu alabilecek, uygun fiyatlar ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanımı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bir kez yaptığınız uygulama ile uzun yıllar sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.

  Duvar Baskı Sıvanın Faydaları

  Baskı Sıva;

  Son dönemi mimarilerinin vazgeçilmezlerinden olan baskı beton kaplama uygulamasının kendi içinde de farklı uygulama alanları bulunmaktadır. Duvar baskı sıvada da bu farklı uygulama alanlarından bir tanesi olmaktadır. Tuğla kaplama ile aynı zamanda taş duvar kağıdı kullanılarak elde edilen ve istenilen desenlere tıpkı gerçekmiş gibi üç boyutlu desenler kazandırabilen bir uygulama tekniğidir. Duvarlarda derinlik sağlanmasında özel olarak dizayn edilmiş tasarımları etkili olmakta olup, hemen her duvara uygulanabilme özelliğine sahip olmaktadır.

  Kesinlikle seyir zevkine doyulmayan ve görenlerin dönüp bir kez daha baktığı, oldukça şık ve modern görünümler sunan duvar baskı beton yöntemi çok popüler bir uygulamadır. İçeriğindeki formülünün özelliği sayesinde uygulama yaptırdığınız duvarlarda çok daha şık ve parlak görünümler oluşturarak adeta duvarlarınıza bir canlılık getirmektedir. Duvar baskı beton uygulamasıyla artık sizde alışılagelmiş duvar kalıplarının dışına çıkacak ve mükemmeli yakalayacaksınız.
  Duvar kalıpları ve desenleri noktasında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan duvar baskı beton uygulaması sizlere istediğiniz sayıda renk ve desen seçeneğiyle mükemmel ve kusursuz sonuçlar sunuyor. Eğer sizde herkesten farklı olmak ve sıradanlığın dışına çıkarak mükemmel bir estetiğe sahip duvarlara kavuşmak istiyorsanız, duvar baskı beton yöntemi tam size göre olmaktadır. Benzerlerinden tamamen farklı olan bu uygulama hem estetik açıdan hem de içeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesi farkıyla kesinlikle farkını ve kalitesini ortaya koymaktadır.

  Daha duvara uygulanır uygulanmaz farkını belli eden ve tamamlandığında kusursuz sanatı ortaya çıkan duvar baskı beton uygulaması kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir duvar kaplama tekniğidir. Kendinden başka hiçbir ürüne benzemeyen bu uygulama sayesinde duvarlarınız hem rengarenk hem de çok canlı görünecektir. Dış yüzeylerinin nem tutmayan özelliği ise duvarlarınızdaki çatlakların tamamen kapatılmasını sağlayacak ve kötü görünümleri ortadan kaldıracaktır. Her tür hava koşullarında özelliğini çok uzun yıllar koruyabilen yapısı da tercih edilmesinde ki en büyük etkenlerden bir tanesi olmaktadır.

  Duvar Baskı Beton Nerelere Uygulanır?

  Özellikle duvarlarda sağladığı özel ve mükemmel görünümüyle beraber baskı beton, aslında birçok farklı alanlarda da uygulanabilme özelliğine sahiptir. Adeta duvarlara sanki elle yerleştirilmiş taş görüntüsünü verdiği gibi, duvardaki renklerinin uyumluluğu ve canlılığıyla da dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Duvar baskı beton nerelere uygulanır sorusuna verilecek en güzel cevap, aslında hemen hemen her duvara sizin isteğinize göre uygulanma imkanı olmaktadır. Kullanım alanlarının oldukça geniş olması sebebiyle de zaten günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan olmaktadır.

  Duvar desenli uygulamaların hemen her birinden memnun kalacağınızı sizlere garanti edebiliriz. Çünkü kesinlikle yapılan her uygulama hoşunuza gidecek ve asla bir daha normal bir duvar yaptırmayacaksınız. Doğal görünüme sahip ve çevreyle tam bir uyum içerisinde olan duvar görünümlerinin oluşmasında duvar baskı beton uygulaması mükemmel sonuçlar vermektedir. Bu tür uygulamalarda tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve işini bilen insanlarla çalışmanız ise yapılan işten çok daha iyi ve güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

  Eğer sizde her zaman en iyisini arayanlardan ve duvar baskı beton nerelere uygulanır diye merak edenlerdenseniz, kesinlikle içiniz rahat olsun işini bilen kişilerle hemen her duvara rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. İçeriğindeki boya pigmentlerinin kalitesi sayesinde duvar baskı beton uygulamanız sizlere çok uzun yıllar sorunsuz hizmet edecektir. İstediğiniz hemen her deseni oluşturabilen uzman kişiler duvarlarınızda sizin istediğiniz desenleri en güzel ve en canlı şekilde yansıtacaktır.

  Renk ve desen bakımından sizlere sınırsın seçenek sunan duvar baskı beton uygulamasından kesinlikle sizler de çok memnun kalacaksınız. Bahçenizdeki çardağınızın altına, havuzunuzun tabanına, bahçe duvarınıza, evinizin taban duvarına balkonlarınıza ya da teraslarınıza rahatlıkla duvar baskı beton yaptırabilirsiniz. Kesinlikle seyrine doyumsuz desenlere sahip oluşan şekiller gördüğünüzde duvar baskı beton nerelere uygulanır sorunuzun cevabına sizde şaşırıp kalacaksınız. Çünkü o kadar çok farklı alanlara uygulama imkanı olmaktadır ki, sizde şaşırıp kalacaksınız.

  Giresun Baskı Beton

  İstanbul Baskı Beton firması betonarme ve zemin döşeme alanında uzman bir ekibe sahiptir. İstanbul da baskı beton alanında uzun yıllardır hizmet veren firma ilk tercihlerin arasında. Endüstri yapılarında, katlı otoparklar, spor salonları, kaldırımlar gibi birçok alanda faaliyet ağı vardır. Birbirinden farklı seçeneği bünyesinde bulunduran firma sizlere farklı seçenekler sunabilir.

  İstanbul baskı beton firması doğru baskı kalıpları kullanarak size titiz bir iş çıkartır. Doğru baskı oldukça önem taşır bu sayede göze hoş gelen estetik duruşuyla uzun yıllar kullanım sağlarsınız. Yüksek kalitede olan içeriği ve hemen her tür renk skalasına sahip bir katalog sunulmaktadır. Ayrıca yapılan işlerin hangi alanda olursa olsun temizliği kolayca gerçekleşir.

  Model Kataloğu

  Baskı beton modelleri şantiyede kalıpların içerisinde hazırlanır. Özellikle desenliler çok tercih edilerek baskı beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olan bir malzemedir. En önemli özelliği tek tek döşenmiş gibi görünen baskı teknoloji özelliğine sahip olmasıdır. Desenli baskı modelleri birçok renk için uygulanabilir ve kullanılabilir. Size kayma yapmaz, çökmez, leke tutmaz ve en önemlisi güneş ışığına karşı renk atmaz.

  Desenli baskı betonlar geleneksel detaylar ile size birbirinden farklı çeşit ile sunulur. Ayrıca ürünler %90 doğal yapı malzemesi kullanılarak üretim faaliyetine geçer. Ayrıca bir diğer avantajı da tek tek döşeme olmadığı için zamanla aralarında ot çıkmaz ve size zorluk çıkarmaz. Uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

  Duvar Baskı Beton Fiyatı

  Duvar baskı beton uygulamalarında fiyatı belirleyen en temel kriter uygulanacak olan yerin büyüklüğü olmaktadır. Duvar baskı beton fiyatı rakiplerine oranla çok daha ekonomik olmaktadır. Çok daha uyguna bir işlem yapılmakta fakat yaptırmış olduğunuz işlem yine size rakiplerine oranla çok daha uzun yıllar sorunsuz hizmet edecektir. Böylece hem yaptırırken hem de kullanırken kazanmış olmaktasınız. Kesinlikle benzersiz bir sanatı en uygun fiyata yaptırabilmektesiniz. Duvar baskı beton uygulamalarında fiyat uygulanacak alanın metre karesi üzerinden belirlenmektedir.

  Fakat siz eğer işini iyi bilen bir firma ile çalışırsanız, onlar yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla işi çok daha kısa sürelerde bitirerek sizlere yine ekstra uygun bir duvar baskı beton fiyatı çıkarabilmektedirler. Duvar baskı beton uygulamaları hemen her bütçeye uygun olup kesinlikle sizleri zorlamayacaktır. Bu sebeple evlerinizde bu şıklığa ve estetik güzelliğe yer vermek için daha fazla beklemeyin.

  Baskı Beton

  Zemin Baskı Beton

  Duvar Baskı Beton

  Baskı Beton Rampaları

  Baskı Sıva Betonları
  Süpürgeli Baskı Beton

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button