Çankırı Baskı Beton

 • Çankırı Baskı Beton

  Çankırı Baskı Beton

  Çankırı Baskı Beton Özellikleri

  Baskı beton görünümü ile beğenilir. Taş görüntüsü isteyen birçok kişinin en önemli tercih etme sebebi de estetik bakış açısıdır. Ancak taş ile yapılan işlemlerde; kısa sürede bozulma, aşınma, parlaklığı kaybetme ya da su birikmesi başta olmak üzere birçok problem yaşanır. Fakat baskı betonda böyle bir durum söz konusu değildir.
  Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin ilk günkü parlaklığını korumaya devam eder. Kullanılan malzemeler ve cila maddesi güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede aradan geçen zamana rağmen beton tıpkı ilk günkü gibi görünür.

  Hava şartlarına karşı direnç gösterir. Donma ve çözülmeden kaynaklı pullanma olayları yaşanmaz.
  Kaygan değildir. Yollarda kullanıldığı takdirde düşme ya da kayma problemleri yaşatmaz.
  Çevreye karşı duyarlıdır. %90 oranında doğal malzemelerden üretilir.
  Diğer işlemlere göre oldukça dirençlidir.
  Mukavemeti yüksektir.
  Taşlar hareket etmez.

  Çankırı Baskı Beton

  İstanbul baskı beton firması, baskı beton alanında en uzman ekip çalışanları ile hizmet veren bir işletmedir. 15 yıllık deneyimi ile birlikte firma müşteri odaklı çalışmalarını sürdürerek bulunduğu sektörde bir numara hedefine ulaşmaktadır. İstanbul merkez olarak kurulmuş olsa da firmanın yurt dışında dahi gerçekleştirdiği çalışmaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra baskı beton yapımında çeşitli illerimizde de özel işçiliğini konuşturmuştur.

  Firmanın çeşitli baskı beton modelleri bulunmaktadır. Bu bağlamda müşteriler için farklı kullanım alanlarında da işlevsellik olanağı ortaya çıkmıştır. Duvar baskı beton ve zemin baskı beton gibi çeşitli baskı beton alanlarında firma çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra baskı beton yapımına duyulan talep oldukça artış göstermektedir. Peki, baskı beton uygulamasındaki avantajlar nelerdir?

  Baskı Beton Uygulaması Ayrıcalıkları

  Türkiye genelinde adından fazlaca söz ettiren İstanbul Baskı Beton firması, uyguladığı özel işçilik ile müşterilerine bu alanda ayrıcalıklar tanımaktadır. Ayrıca baskı beton kullanımı son zamanlarda iç ve dış mekan olmak üzere oldukça geniş bir yapım alanına sahip olmuştur. Bu süreçte de baskı beton uygulamasının getirdiği avantajlar dikkat çekmektedir.

  Doğal taş görünümüne sahip olan baskı beton, görünüşünden ziyade çökme ya da kayma yapmaz. Böylece hem estetik bir görünüm hem de oldukça dayanıklı bir yapı oluşturur. Bunun yanı sıra baskı beton uygulamasında kalıp döküm olduğu için taş aralarının açılması ya da bu kısımlardan zamanlar ot ve türevlerinin çıkması da imkansızdır.

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button