Çanakkale Baskı Beton

 • Çanakkale Baskı Beton

  Çanakkale Baskı Beton

  Baskı betonun en temel özelliği görünümüdür. Şık ve estetik görünen baskı beton; birçok mekânda kullanılabilir. Uygulandığı alanda istenilen dekoratif dizaynı oluşturur.
  Çevreye duyarlı malzemelerden üretilir. %90 oranında doğal taş kullanılarak yapılır.

  Yüzlerce desen ve renk seçeneği vardır. Yapılmak istenen alana uygun birçok modelin bulunması müşterilere zengin tasarım yapma imkânı tanır.
  Kısa sürede uygulanarak kullanıma hazır hale gelir.

  Çanakkale Baskı Beton Faydaları

  Uzun ömürlüdür: Baskı betonun en temel özelliği uzun ömürlü olmasıdır. Gelecek nesillere miras olarak bırakılabilecek kadar kalıcıdır.
  Dayanıklı: Baskı beton işlemi son derece dayanıklıdır. Sıradan işlemlere kıyasla 4-8 kat daha uzun süre kullanılır. Çökme, yerinden oynama ya da aşınma gibi problemlerle karşı karşıya bırakmaz.
  Kullanışlı: Son derece kullanışlıdır. Uygulandığı alanda istenilen mükemmel sonucu verir.

  Estetik: Görünümü oldukça şıktır. Kültürel ya da modern mekânlarda uygulanarak beklenilen sonuç ortaya çıkabilir.
  Kaliteli: Kalitesi ile adından söz ettirir. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılığını korur.

  Solma yapmaz: Baskı beton malzemeleri solma yapmayan özelliktedir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı parlaklığını muhafaza eder.
  Tozlanma yapmaz: Tozlanma yapmayan özellik gösterir. Bu sayede sık sık temizlenmesine gerek yoktur. Ayrıca temizlenmediği zamanlarda bile tozlu olduğunu belli etmez.

  Bunların dışında baskı beton:
  Betonun geçirimsizliğinin artış göstermesini sağlar.
  Pullanma sorununun önüne geçer. Özellikle donma ve çözülme olaylarının yaşandığı iklimlerde gereklidir.

  Çanakkale Baskı Beton Kullanım Alanları

  Günümüz teknolojisinin son ürünü olan baskı beton; birçok alanda kullanılabilir. Bu alanlar arasında şunlar vardır:
  Havuz kenarlarında ve içlerinde,
  Park süslemelerinde ve yollarında
  Düzenleme ve dekorasyon işlemlerinde
  Hastane yollarında ve bahçelerinde
  Çeşitli kurumların yollarında
  Kaldırımlarda
  Yollarda
  Çevre düzenlemeleri
  Metro istasyonlarında
  Hangarlarda
  Mekanik direnç gerektiren yerlerde
  Duvarlarda (hem dekoratif hem de kullanışlılık açısından)
  Merdivenlerde
  İç ve dış mekanlarda.

  Çanakkale Baskı Beton Nasıl Yapılır?

  Çanakkale baskı beton işlemine başlanmadan önce işlem uygulanacak yer iyice temizlenir. Eğer zeminde beton varsa bu betonlar çıkartılır. Zeminde temizlenme düzgünce yapılmazsa çatlamalar meydana gelir. Taş, kum, kil, ot ya da farklı cisimler varsa özenle temizlenir.
  Zeminin düzgün olması sağlanır. Süpürme ve yıkama işlemi gerekli görünürse yapılır.

  Baskı beton işlemine başlarken gerekirse granül dolgu yapılır. Gerekirse alt taban dolgusu yapılır. Formaların ayarlanabilmesi için bu adım son derece gereklidir. Baskı beton kalıpları seçilir ve uygulanmaya başlanır. Formalar tutturularak betonun dökülerek bulundukları bölgeden çıkartılması sağlanır. Formalar tutturulurken metal ya da ahşap kazık kullanılır. Drenaj için gerekli derece sağlanır, bu adım son derece önemlidir.
  Temel hazırlık kısmından sonra çimento hazırlanır. Çimento için gereken malzemeler alanında uzman kişiler tarafından hazırlanır. Harç zemine dökülerek baskı beton son halini alması için işlemler gerçekleştirilir.

  Gereken kalıp, desen ve renk belirlendikten sonra işlem süresi iklim şartlarına göre değişiklik gösterir. Fakat 1 ya da 2 gün içinde istenilen başarılı sonuç ortaya çıkar. Ardından özel bir teknik ve malzemeler yardımı ile cilalama işlemi yapılır.

  Çanakkale Baskı Beton Fiyatları

  Günümüz teknolojisinde baskı beton çağını yakalaması yönü ile beğenileri toplar. Görsellik açısından her türlü zevk eden teknoloji, kullanışlılık açısından da başarılıdır.
  Çanakkale baskı beton fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatların değişiklik göstermesinin temel nedenleri arasında: Uygulanacak olan alanın büyüklüğü, kullanılan malzemeler, kalıbın şekli, renk ve diğer nedenler yer alır. Bütçe dostu olan bu işlemi birçok kişi rahatlıkla yaptırabilir.
  Fiyatlar, ekonomik olmasına karşın verdiği hizmet son derece başarılıdır.
  Siz de son teknolojinin ürünü olan baskı betonu yaptırarak, modern bir dokunuş ortaya çıkarabilirsiniz.

  Çanakkale Baskı Beton

  Son dönemlerde meydanlarda, caddelerde ve parklarda yaygın olarak gördüğünüz baskı beton yöntemi yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Profesyonel bir ekip tarafından uygulandığında uzun ömürlü ve kalıcı olan bu yöntem ile dilediğiniz her alanda baskılı beton uygulaması yapabiliyorsunuz. Kullanılan beton türüne göre mukavemet özelliğine sahip olan baskı beton sisteminde mukavemeti yüksek beton kullanarak en sert darbelere karşı dayanıklı zeminler elde edebiliyorsunuz. Zemin baskı beton tekniğinde onlarca farklı desene sahip olduğunuz için dilediğiniz seçebiliyor veya hayal ettiğiniz tasarımı kalıp haline getirerek kullanabiliyorsunuz. Ekonomik zemin uygulaması olarak hayatımıza giren bu sistem ile her zemine baskı beton yapabiliyor, uzun ömürlü zeminlere sahip olabiliyorsunuz.

  Çanakkale Profesyonel Hizmet

  Çanakkale Baskı Beton sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Farklı birçok ilde özel çalışmalar yapmak ve profesyonel yaklaşımları neticesinde her bir işi zamanında ve gerektiği gibi teslim etmektedir.

  Sizlerde her türlü baskı beton talepleriniz için firmaya ait olan web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde verilen tüm hizmetlerden ve çalışma prensiplerinden detaylı olarak bahsedilmektedir. istanbulbaskibeton.com adresi direk iletişim için kullanabileceğiniz adrestir.

  Çanakkale Baskı Beton  sunmuş olduğu profesyonel ve kaliteli ürünlere karşılık olarak piyasada yer alan en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça önemlidir ve bunu en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunarak elde etmektedir.

  Çanakkale baskı beton; Günümüzde popüler bir yüzey uygulaması olarak tercih edilen ve hayatımızın her alanında kullandığımız baskı beton tekniği yan yana dizilmiş taş görünümü elde etmenizi sağladığı gibi taş zeminlerde oluşan olumsuz koşulların meydana gelmesini de önlüyor. Taşların arasında biten otlar, beton yüzeylerde bitmedikleri için otları temizleme veya otlar nedeni ile taşların yerinden çıkması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmadığınız için ekstra maliyetler için bütçe ayırmak zorunda da kalmıyorsunuz.

  Çanakkale Baskı Beton Kullanım Alanları

  Pratik ve ekonomik bir teknik olan baskı beton uygulamaları günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Yatay, düşey yüzeylerde ve tavanlarda kolayca uygulanabilen bir yöntem olduğu için tercih edilen baskı beton tekniği kullanım alanları şu şekildedir.

  • Kamuya açık olan park ve bahçe peyzajlarında yürüyüş yollarında, oturum alanlarında
  • Cafelerde, barlarda, restoranlarda, yatay ve dikey yüzey uygulaması olarak,
  • Otopark zeminlerinde, alış veriş merkezlerinde, mağazalarda,
  • Peyzaj uygulaması yapılan tüm açık alanlarda,
  • Kaldırımlarda, caddelerde, sokaklarda, yürüyüş yollarından otomobil yollarında,
  • Tarihi ve turistik alanlarda, ören yerlerinde yapılan yürüyüş yollarında,
  • Okullarda, okul bahçelerinde, eğitim kurumlarında,
  • Hastanelerde, sağlık kurumlarında, sağlık ile ilgili yaşam alanlarında,
  • Havuz çevresi düzenlemelerinde, otel girişlerinde, otel peyzaj düzenlemelerinde, otel zeminlerinde,
  • Duvarlarda, tavanlarda, teras dubarlarında ve zeminlerinde, balkon zeminlerinde, iç mekan uygulamalarında,

  Uygulanan baskı beton tekniği ile birbirinden modern ve şık yüzeyler elde edebiliyorsunuz. Uygulama maliyeti çok düşük olduğundan ve çok ekonomik bir yöntem olduğundan tercih edilen bu teknik ile harika yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.

   

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button