Adana Baskı Beton

 • Adana Baskı Beton

  Adana Baskı Beton

  Adana Baskı Beton

  Günümüzde en ok kullanılan zemin kaplama uygulamalarından olan baskı beton uygulaması şıklığı ve dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Uzun yıllardır bu işi yapan Adana baskı beton firması bu alanda profesyonelliğin ve güvenin değişmeyen adresi olmaktadır. Birçok farklı model ve renklerde tasarlana bilme seçeneğine sahip uygulama en popüler uygulamalardan olmaktadır. Uygulandığı alana pozitif bir enerji katmakla kalmıyor aynı zamanda şıklığında simgesi oluyor. Hemen her mekâna rahatlıkla uygulanabilme imkânına sahip olmaktadır.

  Sağlamlığı ve gösterişliliği ile ön plana çıkan uygulama uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun olmaktadır. Yaptığımız kaliteli hizmet neticesinde adeta zemin yüzeyine taşlar elle döşenmiş bir görüntüsü oluşmaktadır. Bakanların dönüp bir kez daha bakacağı bu uygulamalar ile sizde çevrenizde fark oluşturacaksınız. Çok geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip uygulama ile sizde zevkinize uygun desen ve renkleri seçebileceksiniz. Adana baskı beton uygulama ekibimizin profesyonelliği ve tecrübesi sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

  Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve halkımıza garantili hizmet sağlıyoruz. Yaptığımız işin kalitesine ve ekibimizin profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yüzden bütün müşterilerimize gönül rahatlığı ile garanti verebilmekteyiz. Kullandığımız malzemenin kalitesi sebebiyle yaptığımız baskı beton uygulamaları çok uzun yıllar hizmet etmektedir. Hem de hemen her tür hava koşullarında bile renklerinin canlılığını asla kaybetmemektedir.

  Adana Baskı Beton Uygulama Alanları

  Çok geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan bu teknikte uygulanacak yeri hayal etmeniz yetmektedir. Evlerinizin mutfaklarına, koridorlarına, banyolarına, balkon ve teraslarına rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bunun haricinde yine garaj, havuz içi ve çevresi, yürüyüş yolları, ev önü ve bahçe duvarlarınızda Adana baskı beton uygulama alanları kapsamındadır.

  Tabi ki uygulama alanları bununla da sınırlı kalmamaktadır. Yaptığımız işin kalitesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle özellikle son zamanlarda belediyeler tarafından ihaleye çağırılmaktayız. Kamu binaları, parklar, kaldırımlar ve havuzlarda bu uygulamanın alanı içerisinde girmektedir. Gördüğünüz gibi çok geniş bir uygulama alanına sahip olmaktadır. Uygulama yapıldığı yerler ile çevresiyle uyum içerisinde olmaktadır. Böylece insanlara seyri doyumsuz manzaralar oluşturulmaktadır. Yüksek zemin dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir bir yapıda olması da bu uygulamanın tercih edilmesinde baş etkenlerdendir.

  Çok özel olarak hazırlamış olduğumuz harç sebebiyle hemen her tür dış etkiye karşı oldukça dayanıklı olmaktadır. Bu zamana kadar uygulama yapmış olduğumuz bütün müşterilerimizden yüksek memnuniyet derecesi aldık ve daha hiçbir olumsuz dönüşle karşılaşmadık. Buda Adana baskı beton firmamızı ve ekibimizi ayrı bir şekilde gururlandırmaktadır. Son derece kaliteli renk pigmentleri sayesinde hemen her tür çevre ve ortam rahatlıkla uyumlu desenler oluşturabilmektesiniz. Şimdi sizlere yapmış olduğumuz bu işin nasıl yapıldığından ve aşamalarından bahsedelim.

  Adana’da Baskı Beton Hizmeti Nasıl Yapılır?

  Firmamız prensipleri gereği bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu sebeple de müşterilerimiz ile yapacağımız bütün işleri gayet şeffaf olarak gerçekleştirmekteyiz. Anlaşma sağlanıp iş alınmaya karar verilirse üzerinde uzlaşılan ve yapılacak olan bütün işler anlaşma metnine dökülür. Böylece müşterilerimiz ile sonrasında en ufak bir sıkıntı yaşamamış olmaktayız. Çünkü bu anlaşma metninin bir nüshası müşterimize verilirken, bir nüshası da bizde kalmaktadır. Zemin baskı beton anlaşma metninde yapılacak her tür uygulamadan, fiyatlandırmaya ve ödeme planına kadar her konuya yer verilir.

  Yine bunların yanında müşterinin seçmiş olduğu desen ve renklerden uygulamanın yapılacağı alana ve büyüklüğüne kadar her şey yazılır. Sonrasında iş bittiği zaman müşteri istediği gibi olup olmadığına bakar ve böylece herhangi bir mağduriyet oluşmamış olur. Firmamızı güvenilir ve en çok tercih sebebi yapan bir özelliği de işte bu şeffaflığı olmaktadır.

  Anlaşma sağlandıktan ve imzalar atıldıktan sonra artık saha çalışanları ekibimiz işe başlamaktadırlar. Baskı beton uygulamaları için en önemli aşamalardan birisi ve ilki zemin etüdü yapılmasıdır. Bu çalışma ile ekibimiz zemindeki her tür çalı, ot, çimen, taş, kaya, beton parçası ve toprak gibi unsurları temizlemektedir. Adana baskı beton saha çalışması sırasında gerekli görülürse zeminin belli yerlerine ya da tamamına 4 inçlik granül taşlar konulur. Böylece problemsiz ve düzgün bir zemin elde edilir.

  Düzgün bir zemin oluşturulması baskı beton uygulamasının başarılı ve uzun ömürlü olması için ilk şarttır. Çünkü gerekli drenaj sıcaklığının elde edilmesi düzgün bir zemin oluşturulmasına bağlı olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle sıradan kişilerin yapabileceği bir iş olmayı, profesyonel bir ekip şarttır.

  Zemin etüdünün yapılmasının ardından artık formların ayarlanması aşamasına geçilebilir. Bu aşamada ahşap ya da metal formlar çok düzgün bir biçimde metal kazıklarla zemine tutturulmaktadır. Adana baskı beton nasıl yapılır diye merak edenler için yazdığımız bu aşamaların her biri çok önemlidir. Formların aralarında boşluk kalmamalı ve sabitlenirken sonradan kolay sökülebilmesi için özel çivi ya da vidalar kullanılmalıdır.

  Formların ayarlanmasının ardından artık harcın hazırlanılması aşamasına geçebiliriz. İşin en önemli ve püf noktalarından bir tanesi bu kısım olmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamalarında en önemli nokta sağlam ve kaliteli bir harç hazırlayabilmektir. Tamamı profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz, özel içerikli harcımızı beton mikserinde hazırlar ve uygun kıvama gelince dökme işlemine geçilir. Uzman ekibimiz betonun dökülme aşamasında çok dikkatli olmaktadırlar.

  Çünkü betonun dökülmesi aşamasında harcın bütün yüzeye eşit dağıtılması gerekmektedir. Bu yüzden beton bir yandan dökülürken ekibimizde gerekli teçhizat ile betonu bir yandan zemine paylaştırmaktadır. Adana baskı beton yerleştirme ekibimiz yine hiçbir yerde boşluk kalmaması ve beton yüzeyinde kabarcık kalmaması içinde gayret etmektedir. Tüm bu detaylar düşünüldüğünde bu aşamanın profesyonel kişiler tarafından yapılması çok önemli olmaktadır.

  Harcın dökülmesiyle birlikte vakit kaybetmeden halk arasında şaplama olarak da bilinen erken bitirme aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada amaç beton yüzeyinin fazlalıklarından arındırılması ve tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilmesidir. Bu yüzden ekip arkadaşlarımız hiç vakit kaybetmeden bir metal ya da ahşap levha yardımıyla bu işlemi gerçekleştirirler.

  Artık beton yüzeyimiz dinlenmeye bırakılır çelik malalama aşamasına geçilir. Bu aşamada artık baskı beton uygulamasında istenilen desen ve renkleri elde edilir. Adana baskı beton sertleştirme ekibi yavaş yavaş uygulamanın sonuna doğru gelmektedir. Desenlerin oluşturulmasıyla birlikte süpürge işlemi uygulanır ve nihai bitirme denilen tamamlandı aşaması da gerçekleştirilmiş olur. Tüm bu aşamalar hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

  Baskı beton uygulama işlemi bitmiş olup geriye firmamız tarafından uygulanacak son bir işlem kalmış olmaktadır. Kürleme adı verilen bu kısımda ise, tamamen sızdırmazlık özelliğine sahip bir karışım yüzeye uygulanmaktadır. Bu karışım sayesinde yüzeydeki çok küçük çatlaklar ve pürüzler tamamen kapatılmış olur.

  Adana baskı beton kürleme sayesinde yüzey her tür kimyasala, güneşin yakıcılığına ve soğuk hava şartlarına karşı çok daha dayanıklı bir hale gelir. Artık yapılan baskı beton uygulaması uzun yıllar kendinden asla taviz vermeden sizlere hizmet edebilecek bir yapıya kavuşmuştur. Eğer sizde böyle bir uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız, en kısa zamanda firmamızla irtibata geçmelisiniz.

  Baskı Beton

  Zemin Baskı Beton

  Duvar Baskı Beton

  Baskı Beton Rampaları

  Baskı Sıva Betonları
  Süpürgeli Baskı Beton

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button