Bursa Baskı Beton

 • Bursa Baskı Beton

  Bursa Baskı Beton

  baskı beton

  Bursa Baskı Beton

  İşimize başlamadan önce kesinlikle müşterilerimizle görüşüyor ve en ufak detayı dahi atlamadan yapılacak her basamağı anlaşmaya döküyoruz. Anlaşmamızda zemin etüt çalışmaları, uygulama için biçilen fiyat, seçilen taş desen modeli ve rengi, tahmini teslimat süresi de dahil olmak üzere hemen her şey bu anlaşmada yer almaktadır. Bursa baskı beton anlaşma kuralları içerisinde yer alan her detayı atlamadan gerçekleştirmekte ve mekanı size öyle teslim etmektedir.

  Böyle bir sözleşmeyi yapıyoruz çünkü sonrasında her iki tarafında mağdur olmaması için herkesin iş sonunda teslim olması gereken baskı beton uygulamasının son halini bilmesi istenmektedir. Bu noktada hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmiyor ve nasıl anlaştıysak aynen öyle teslim etmekteyiz.

  Bursa’da Sahaya Baskı Beton

  Baskı beton uygulamasına geçilmeden önce ilk önce yapılması gereken işlem elbette ki saha çalışması olmaktadır. Bunun için uygulamanın yapılacağı zeminin her tür çalı, çim, taş, beton kalıntısı ve kirlerinden arındırılması gerekmektedir. Toprak zemin oldukça kompakt ve düzgün olmalıdır. Şayet zemin düzgün bir hale gelmiyorsa, buraya Bursa baskı beton saha çalışanlarınca granül dökülmesi ya da alt taban çalışması yapılması gerekmektedir. Çünkü düzgün bir zemin hem betonun güzel bir şekil almasını hem de donma ısısını daha da düşürmek için oldukça önemlidir.

  Baskı Beton’a Şekil ve Desen Verme

  Alt zemin hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra artık baskı beton için formlar ayarlanma işlemine geçilmelidir. Beton kalıplar için genelde ahşap formları tercih ediyor ve bunları metal kazıklarla tutturuyoruz. Burada önemli olan beton sertleştikten sonra formların rahatça çıkabilmesi için özel çivilerle düzgün biçimde kazıklara bağlanması olmalıdır. Bursa baskı beton şekil verme ustaları işlerinde oldukça tecrübeli olup, drenaj için uygun derecenin sağlanmasında formların önemini çok iyi bilmektedir. Bu yüzden en ufak bir hataya yer vermemekte ve her işi en düzgün biçimde yapmaktadırlar.

  Artık baskı beton uygulamasının en önemli kısmı olan beton dökme işlemi için hemen her hazırlık tamamlanmış olmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli ustalarımız baskı beton uygulaması için gerekli olan beton harcın en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Aslında belki de en önemli kısımlardan birisi burasıdır, çünkü sağlamlığı kazandıracak olan ana unsur olan çimentonun içeriği çok önemli olmaktadır. Bursa baskı beton yerleştirme ustalara beton kamyonunun dönen tamburunda hazır hale gelmiş betonun zemine dikkatli bir şekilde dökülmesini sağlamaktadır.

  Bu esnada tecrübeli ustalar bir yandan da ellerindeki aletler yardımıyla dökülen betonu zeminin her yerine eşit olacak biçimde dağıtmaya çalışmaktadırlar. Çünkü bu aşamada zeminin hiçbir yerinde en ufak bir boşluk kalmamalı ve asla yüzeyde hava kabarcığı oluşumuna izin verilmemelidir.

  Comments are closed.

× Whatsapp
Call Now Button